Home Staging

NOWOCZESNA STYLIZACJA NIERUCHOMOŚCI

Zapraszam do współpracy:

  • właścicieli nieruchomości na sprzedaż ( prezentacja zdjęć na portalach np. gratka.pl, otodom.pl, morizon.pl, domy.pl, szybko.pl, olx.pl, domiporta.pl )
  • właścicieli apartamentów, mieszkań, pokoi na najem krótko- i długoterminowy, hoteli, pensjonatów ( prezentacja na portalach takich jak Booking.com, Airbnb )
  • właścicieli lokali usługowych, restauracji, biur, kancelarii, salonów ( prezentacja zdjęć na Waszej stronie internetowej, ulotkach, folderach)
  • właścicieli jachtów czarterowych, którzy chcą zaprezentować sklarowane, piękne jachty w ofercie dla żeglarzy ( mam 12-letnie doświadczenie jako armator )
  • biura nieruchomości, deweloperów, architektów ( przy stałej współpracy wspólnie będziemy pracować na Waszych sukces )

Posiadam wiedzę i umiejętności, żeby Ci pomóc.

Home Staging, to szybka i efektywna metoda na zainteresowanie potencjalnych nabywców nieruchomością, przeznaczoną do sprzedaży lub wynajmu, przy zastosowaniu minimum środków finansowych. Usługa ta gwarantuje widoczne efekty, za możliwie najniższą cenę. Zmian w nieruchomości dokonuje się wykorzystując już istniejące meble i elementy dekoracyjne oraz nowe, zakupione w ramach budżetu ustalonego z homestagerem.

Dominującą zasadą jest tu opłacalność, czyli inwestowanie tylko takich środków, które przyniosą efekt. Inwestycja w Home Staging nigdy nie równa się kwocie, o jaką sprzedający lub wynajmujący zmuszony będzie obniżyć cenę oferty, w przypadku braku zainteresowanych.

Spróbuj wstrzymać oddech i policz do 10 - ciu ….

Tyle mniej więcej czasu, od zobaczenia nieruchomości, zajmuje potencjalnemu nabywcy, podjęcie decyzji o jej kupnie lub wynajęciu, więc

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

Jeśli od dłuższego czasu próbujesz bezskutecznie sprzedać lub wynająć mieszkanie, cena nie jest wygórowana, nabywców nie ma albo oglądają i nie wracają - prawdopodobnie potrzebujesz lekarza od nieruchomości, czyli homestagera.