Słoneczne obok lasu i ul. Morskiej, 5km do morza
9 czerwca 2022
Uroczy domek- bliźniak śród zieleni
26 marca 2022

Dwupoziomowy apartament 150m do jeziora i szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Opis nieruchomości:

Dwupoziomowe mieszkanie z uroczym klimatem starówki, położone między dwoma mazurskimi jeziorami. Do jez. Ryńskiego należącego do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich jest 150 m, a do legendarnego Zamku krzyżackiego w Rynie (starszego niż bitwa pod Grunwaldem) 70 m.

NIERUCHOMOŚĆ Mieszkanie to niezależna dobudówka z oddzielnym wejściem, składająca się z: - na parterze o pow. ok.29 m2: z korytarza, salonu z aneksem kuchennym oraz dodatkowego pomieszczenia, noszącego nazwę „Komnata tajemnic” - klatki schodowej z drewnianymi schodami - na I piętrze o pow. ok.27,5 m2: z dużego pokoju oraz łazienki z WC - piwnicy o pow. ok. 8m2

STANDARD WYKOŃCZENIA W 2021 r. mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane, wymieniono instalacje elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Nowe są podłogi, ściany, drzwi, meble kuchenne, w łazience i kuchni jest włoski marmur. Mieszkanie ogrzewane jest energooszczędnymi, opartymi na nowoczesnej technologii panelami na podczerwień, które można programować i obsługiwać przez Wi-fi. Okna na parterze maja rolety antywłamaniowe.

LOKALIZACJA Położenie jest unikalne i wspaniale sprawdzi się jako wakacyjny dom o każdej porze roku: • centrum zabytkowego, urokliwego miasteczka z legendarnym krzyżackim Zamkiem Ryn • jezioro Ryńskie należące do szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nowoczesna marina jachtowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego 150 m od domu • bardzo duża, zadbana plaża miejska na jez. Ołów ok. 5 min pieszo. Drewniane pomosty, wypożyczalnie sprzętu wodnego, można też poleżeć na trawie • restauracje, pizzerie, lodziarnie od 1 min. pieszo • market spożywczy 1 min. pieszo • Mikołajki w odległości 15 km, szlakiem wodnym ok.20 km ( w zależności od kilwateru) • najbliższy port lotniczy w Szymanach ok. 1h 20min. autem; lotnisko dla samolotów turystycznych Mazury Residence pod Giżyckiem, ok. 30min. autem Zapraszam serdecznie do obejrzenia i zakupu tej wyjątkowej nieruchomości.

.