SZKIC NIERUCHOMOŚCI AGENCJI
11 marca 2021
Ładne mieszkanie 2-pokojowe, 100 m do jez. Ełckiego
9 marca 2021

Urocza kawalerka 36 m2 z dodatkową loggią 8 m2

Opis nieruchomości:

Urocze i przestronne mieszkanie znajduje się na spokojnej ul. Koszarowej. Powierzchnia to 36 m2 i dodatkowo piękna loggia o pow. ok. 8,1 m2 , co sprawia, że z przyjemnością możemy korzystać z ok. 44,1 m2 mieszkania.

Mieszkanie składa się z dużego salonu w kształcie litery L, ustawnej kuchni (położono nowoczesne płytki, wzór-marmur, pod zabudowę kuchenną w kształcie litery L), sporej łazienki, wygodnego przedpokoju z wbudowana szafą z suwanymi drzwiami oraz pięknego i dużego balkonu typu loggia. Na podłogach są nowe panele, nowe są wszystkie drzwi. Okna wychodzą na wschód i zachód.

Lokal położony jest w ładnym miejscu wśród zieleni, obok bloku są 2 wygodne parkingi. Pobliska infrastruktura to: - ok. 300 m : Centrum Medyczne, supermarket Biedronka, szkoła, przedszkole, Klinika Weterynaryjna, dojazd do obwodnicy miasta - ok. 1,5 -2 km plaże nad jeziorami, szlak Wielkich Jezior Mazurskich, mariny jachtowe, najlepsze w mieście restauracje i puby, kino, centrum

Od zakończenia remontu, mieszkanie było jeszcze niezamieszkane. Do lokalu należy sucha i czysta piwnica o pow. 3,1 m2. Łącznie do dyspozycji nowego właściciela 47,2 m2 nieruchomości.

Stan prawny nieruchomości , to własność bez obciążeń. Zapraszam do obejrzenia i zakupu , warto

.