Dwupoziomowy apartament inwestycyjny, 500m morze
27 lipca 2022
Słoneczne obok lasu i ul. Morskiej, 5km do morza
9 czerwca 2022

Nieduży lokal handlowy w centrum Giżycka

Opis nieruchomości:

Do sprzedania lokal w centrum Giżycka, o pow. 16,91 m2, położony na niskim parterze w domu handlowym „Dominik”. Lokal zamykany jest na roletę. Wnętrze podzielone jest na część dla klientów i nieduże zaplecze (poprzez ściankę meblową z drzwiami i podświetlanymi półkami). Wymiary pomieszczenia: - część dla klientów ok.3,8m x 2,7m - zaplecze ok.2,3m x 2,7m

W budynku znajdują się niedawno wyremontowane, eleganckie klatki schodowe, dostępne są 2 łazienki (na poziomie 2 i 3), na zewnątrz jest parking dla klientów. Budynek ma klimatyzację, ochronę i monitoring. Stan prawny lokalu: - własność prywatna z odrębną, wydzieloną KW tylko dla tego lokalu, - udział w nieruchomości wspólnej o pow. 2556 m2, którą stanowi 3-kondygnacyjny budynek domu handlowego „Dominik” - udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt pod budynkiem o pow. 0,36 ha ( zielony obrys na załączonej mapie), w tym duży parking . Kupując nieruchomość, nowy właściciel nabywa prawa w części do całego domu handlowego oraz gruntu o pow. 0,36 ha. W związku z tym przeliczanie ceny lokalu, tylko na samą cenę za m2 może być mylące..

Stałe opłaty miesięczne wraz z ogrzewaniem i funduszem remontowym wynoszą ok. 150 zł. Lokal zawsze był dochodowy i jest z tych „ spod szczęśliwej gwiazdy” w handlu. Sprzedawany jest z powodu zmiany miejsca zamieszkania właściciela.

Zapraszamy do zakupu nieruchomości, w razie pytań, potrzeby skorzystania z usług naszego doradcy kredytowego - służymy pomocą.

.